Hormonegyensúly mentor

„Szerencsés, hogy még mindig nem kell szednie hormonpótlást!” Ezt mondta az endokrinológusom 7 évvel a Hashimoto diagnózisom után.Én pedig csak ennyit gondoltam: ez nem szerencse! Ez rendszerszintű, tudatos munka eredménye. Papp Szilvia vagyok, a Három Kincs Hormonegyensúly Program megalkotója. Hormonegyensúly mentorként nőknek segítek, akik hormonális tünetekkel küzdenek és szeretnék érteni, hogyan hat az életmódjuk a …
Olvass továbbJelenleg nem fogadok klienseket, az egyéni konzultációs és csoportos programlehetőségek pillanatnyilag nem elérhetőek.
Ez az időszak a szakmai fejlesztésről és az új működési keretek előkészítéséről szól. Ha szeretnél értesülni arról, amikor ismét megnyílik a lehetőség, feliratkozhatsz a hírlevelemre.
Nagyon köszönöm, Szilvi, hogy tanulhattam tőled, a segitőm voltál és hogy számithatok rád, ha kérdésem van.
És a megengedést, hogy lehet visszaesni és újrakezdeni, de már nem ugyanonnan. :-)
Nagyon tetszett az elhivatottságod, és a hited abban, hogy ez működni fog, és hogy engedted, hogy ezt én is belássam a saját tempómban, ami azt jelenti, hogy soha nem akartál megtéríteni vagy jobb belátásra bírni, ha valamivel kapcsolatban nem voltam befogadó. Mindig éreztem, hogy a döntés az én kezemben van.
Kedves Szilvi!
Köszönöm a tartalmas beszélgetést, jó tanácsokat és a küldött anyagokat. A bizalom szerintem a terápiás munka alapja, és meg szoktam szavazni, de ha nem megy, akkor inkább keresek olyat, akiben van bizalmam. Veled kapcsolatban ezt már az első e-mail alapján éreztem, amit a "személyes" beszélgetések csak megerősítettek. A közös, kicsit reál gondolkodásunk is segít szerintem, de amilyen empátiával figyelsz, és amilyen okosan, és a határaidat is ügyesen tartva reagálsz, az különösen szimpatikus számomra.
...úgyhogy a bizalom, nemcsak rajtam múlik....
Jó úton vagyok, hogy visszafordítsam a krónikus egyensúlytalanságokat a szervezetemben. Kiegyensúlyozott vagyok, tudom mi kell ahhoz, hogy biztonságban, jól, békésen és strukturáltan tudjam élvezni a napjaimat. Újra van kedvem reggel kikelni az ágyból, tevékenyen, de nyugodtan telnek a napjaim, és rengeteg pozitív visszajelzést kapok a környezetemből is.
Le merem írni, hogy megszépültem kívül belül, erős a hajam, a körmöm, a bőröm, tudok vidám, mosolygós lenni, és visszakaptam a pozitivitásom.
Ezen néha még mindig elsírom magam, de vállalom: Szeretem magam! A legnagyobb változás, hogy megtanultam a program és a mentorálás által, hogyan szeressem magam vissza az életbe. Tudom, mi jó nekem, és boldog vagyok. Számomra nem az a szabadság, hogy mindent megtehetek és megehetek, (amit mások kínálnak) hanem az, hogy TUDOM mit nem teszek, és nem eszek meg. Nagyon nagy különbség, és számomra ez hatalmas SZABADSÁGot ad!
Nagyon jó közvetlen viszony alakult ki, a problémáimat teljes nyitottsággal és természetességgel meg tudtam Veled beszélni. Sok jó tanácsot kaptam és sikerült mindig megtalálnod a gyökereket :)
Magabiztosabb lettem, jobban figyelek magamra, tudatosodott bennem, én is fontos vagyok.
Nagyon jókat beszélgettünk, kaptam tőled tapasztalatokat, visszajelzéseket, könyvajánlókat. És nyugalomra intést: jó úton vagyok, csak türelem!
Elindultam egy úton, amely segített kilépni a kilátástalanságból. Végig fogtad a kezemet, és vezettél, még ha eleinte nem is mindig értettem a MIÉRT-eket, később összeállt a kép. Egy olyan tudás került a birtokomba, amit már senki sem vehet el tőlem, és ha esetleg néha meg is billenek, mindig tudom, hogy hova kell visszatérnem ahhoz, hogy minden rendben legyen.
Több a jó időszakom, kevésbé vagyok fáradt, jobb általában a közérzetem. Sok jó ötletet láttam, hallottam, és reménykeltőnek találtam az eszközöket. És hitelesnek éreztem.
Mi volt jó a közös munkánkban?
A kérdéseid, pontosságod, érdeklődésed, odafigyelésed, és a hitelességed kifejezetten, így magad lehettél a mentorom és egyfajta példaképem is.
