Fontos információ!

Jelenleg nem fogadok klienseket, az egyéni konzultációs és csoportos programlehetőségek pillanatnyilag nem elérhetőek.
Ez az időszak a szakmai fejlesztésről és az új működési keretek előkészítéséről szól. Ha szeretnél értesülni arról, amikor ismét megnyílik a lehetőség, feliratkozhatsz a hírlevelemre.

Feliratkozom a Hormonegyensúly mentor hírlevélre!
Ha biztosan szeretnéd látni a tartalmaimat, akkor iratkozz fel. Hetente-kéthetente küldök emailt hormonegyensúly témába. Illetve megosztom veled az újdonságaimat is. Bármikor leiratkozhatsz!

Rólam mondták

Kata11 hónapos közös munka után

Nagyon köszönöm, Szilvi, hogy tanulhattam tőled, a segitőm voltál és hogy számithatok rád, ha kérdésem van.
És a megengedést, hogy lehet visszaesni és újrakezdeni, de már nem ugyanonnan. :-)

Zsuzsa8 hónapos közös munka után

Nagyon tetszett az elhivatottságod, és a hited abban, hogy ez működni fog, és hogy engedted, hogy ezt én is belássam a saját tempómban, ami azt jelenti, hogy soha nem akartál megtéríteni vagy jobb belátásra bírni, ha valamivel kapcsolatban nem voltam befogadó. Mindig éreztem, hogy a döntés az én kezemben van.

ErikaEgyéni konzultáció

Kedves Szilvi!
Köszönöm a tartalmas beszélgetést, jó tanácsokat és a küldött anyagokat. A bizalom szerintem a terápiás munka alapja, és meg szoktam szavazni, de ha nem megy, akkor inkább keresek olyat, akiben van bizalmam. Veled kapcsolatban ezt már az első e-mail alapján éreztem, amit a "személyes" beszélgetések csak megerősítettek. A közös, kicsit reál gondolkodásunk is segít szerintem, de amilyen empátiával figyelsz, és amilyen okosan, és a határaidat is ügyesen tartva reagálsz, az különösen szimpatikus számomra.
...úgyhogy a bizalom, nemcsak rajtam múlik....

Dorottya11 konzultáció után

Jó úton vagyok, hogy visszafordítsam a krónikus egyensúlytalanságokat a szervezetemben. Kiegyensúlyozott vagyok, tudom mi kell ahhoz, hogy biztonságban, jól, békésen és strukturáltan tudjam élvezni a napjaimat. Újra van kedvem reggel kikelni az ágyból, tevékenyen, de nyugodtan telnek a napjaim, és rengeteg pozitív visszajelzést kapok a környezetemből is.
Le merem írni, hogy megszépültem kívül belül, erős a hajam, a körmöm, a bőröm, tudok vidám, mosolygós lenni, és visszakaptam a pozitivitásom.
Ezen néha még mindig elsírom magam, de vállalom: Szeretem magam! A legnagyobb változás, hogy megtanultam a program és a mentorálás által, hogyan szeressem magam vissza az életbe. Tudom, mi jó nekem, és boldog vagyok. Számomra nem az a szabadság, hogy mindent megtehetek és megehetek, (amit mások kínálnak) hanem az, hogy TUDOM mit nem teszek, és nem eszek meg. Nagyon nagy különbség, és számomra ez hatalmas SZABADSÁGot ad!

Gabriella7 hónap kzös munka után

Nagyon jó közvetlen viszony alakult ki, a problémáimat teljes nyitottsággal és természetességgel meg tudtam Veled beszélni. Sok jó tanácsot kaptam és sikerült mindig megtalálnod a gyökereket :)
Magabiztosabb lettem, jobban figyelek magamra, tudatosodott bennem, én is fontos vagyok.
Nagyon jókat beszélgettünk, kaptam tőled tapasztalatokat, visszajelzéseket, könyvajánlókat. És nyugalomra intést: jó úton vagyok, csak türelem!

Adenomiózisban érintett hölgyTöbb mint 1 évnyi közös munka után

Elindultam egy úton, amely segített kilépni a kilátástalanságból. Végig fogtad a kezemet, és vezettél, még ha eleinte nem is mindig értettem a MIÉRT-eket, később összeállt a kép. Egy olyan tudás került a birtokomba, amit már senki sem vehet el tőlem, és ha esetleg néha meg is billenek, mindig tudom, hogy hova kell visszatérnem ahhoz, hogy minden rendben legyen.

Gabi16 hónap közös munka után

Több a jó időszakom, kevésbé vagyok fáradt, jobb általában a közérzetem. Sok jó ötletet láttam, hallottam, és reménykeltőnek találtam az eszközöket. És hitelesnek éreztem.

PCOS-ben érintett nő8 hónapnyi közös munka után

Mi volt jó a közös munkánkban?
A kérdéseid, pontosságod, érdeklődésed, odafigyelésed, és a hitelességed kifejezetten, így magad lehettél a mentorom és egyfajta példaképem is.

Papp Szilvia Hormonegyensúly mentor